| SkateFunk a întrebat:

De ce nu se mai practica crucificarea? sad
Daca eram la putere as fi dat o lege simpla, cine nu trece un simplu test iq nu are voie sa respire sau eventual o mana sau un picior taiat

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Si te-ai fi crucificat si pe tine? Un test IQ nu ai cum sa-l treci. Cand faci un test IQ ala iti determina nivelul intelectual, nu e ca si cum trebuie sa obtii un anumit scor ca sa treci.
Daca erai la putere nu erai cu nimic mai diferit decat un dictator sau un tiran.
Si daca era sa se intample ce ai spus tu ca ai fi facut, ai fi omorat probabil 99% din populatia Romaniei.

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Tocmai ca politicienii cu aceiasi gandire ca tine sa nu faca astalaughing)

| SkateFunk explică (pentru Wr3nch):

Eu mi-as fi dorit sa fiu politician, doar ca sa fiu la putere, ca m-am saturat sa-i aud pe toti ca guvernul este rau si corupt, laughing de parca nu oricine ar veni la putere ar fi corput xDDD

Răspuns utilizator avertizat
| milan9 a răspuns:

Cu astfel de tendinte de sociopatologie crezi ca te situezi din punct de vedere moral mai presus decat unii dictatori blamati ai istoriei? E trist ce spui.

| Panamax a răspuns:

Se practica sub o alta forma.

| CIaudiu a răspuns:

Pai atunci s-ar condamna religiosi in masa la moarte, cel putin in Romania, din cauza IQ-ului sub limita normalului.

| chuckmanson a răspuns:

Trollii ficționali sunt mai deștepți decât trolii din specia ta!