| Titel18 a întrebat:

De ce unii oameni cand isi revin din coma, isi uita limba lor si vorbesc alta (chiar si limbi foarte foarte vechi). Care e treaba cu creierul nostru?
De exemplu am vazut pe net un om care s-a trezit din coma si vorbea limba egipteana cea antica? Cumva noi ne reincarnam dar ne uitam intr-o oarecare masura viata cealalta?

5 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu.Nu exista reincarnare.Conform Bibliei, omul când moare se întoarce în pământ, nu se transforma în altceva. Ezechiel 18:4, geneza3:19

| RAY a răspuns:

Vreau sa vad si eu video ala si ceva dovezi stiintifice

| Holiday a răspuns:

Nu trebuie sa crezi tot ce vezi pe net...

| Mayhem666 a răspuns:

Acel videoclip poate fii fake, dar sunt curios si eu sa vad ce ai vazut tu, imi poti lasa un link te rog?

| GreenVoid a răspuns:

Am auzit si eu cazuri de genu acum nu stiu cat sunt de adevarate dar oricum ar sta lucrurile creierul uman este mult prea complex pentru a fii inteles pe deplin vreodata.