| RAY a întrebat:

Deci un univers care evolueaza de la un singur atom nu poate exista in lipsa unui creator aparut din nimic care a creat totul din nimic?

Unii dintre voi spuneti uite ce complex e totul cum sa nu fie un creator, dar acel creator nu trebuie sa fie si mai complex decat creatia lui?

4 răspunsuri:
| temporarPE5minute a răspuns:

Și universul a evoluat de la un singur atom? Nu încurci nimic?

| RAY explică (pentru temporarPE5minute):

Si un creator apare din nimic si creaza totul?

| temporarPE5minute a răspuns (pentru RAY):

și să răspunzi fără a te comporta ca un copilaș mic nu-i chip? Sau aceasta este tactica ta - nu răspunde ci atacă? Dacă dorești ajungem și la aceasta dar întâi prezintăți teoria.

| RAY explică (pentru temporarPE5minute):

Rank 32.108 din 1.317.568

Ajută oamenii din 1 Nov 2018

Ultima logare: 2 Apr 2019

Utilizator Junior

steregoi multe conturi ai ma, te platesc bine martori aaaaaa