| anonim_4396 a întrebat:

Din punct de vedere crestin, ce parere aveti despre faptul ca va veni Lady GaGa sa concerteze in Romania?big grin

27 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Femeia aia e Satana in varianta feminina!
*stropeste monitoru cu aghiasma*

| shadovv a răspuns:

Mass media... cultura prostilor.

| Inferno a răspuns:

Simbolistica ieftina.

| Alikke a răspuns:

Super! Sper sa cante Poker Face.
Mum mum mum mah

I wanna hold em like they do in Texas Plays
Fold em let em hit me raise it baby stay with me, I love it
Luck and intuition play the cards with Spades to start
And after he's been hooked I'll play the one that's on his heart

Oh, oh, oh, oh, ohhhh, ohh-oh-e-ohh-oh-oh
^ o ^

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Lady gaga face ce facem cu toti ne vindem ce e avem mai bun din noi pentru banii desi nu vad nimic rau ca va concerta m-as duce dar e departe capitala

| CristiB93 a răspuns (pentru RAY):

Esti din Timisoara?

| RAY a răspuns (pentru CristiB93):

Da

| CristiB93 a răspuns (pentru RAY):

Si eu sunt dintr-un sat de pe langa Timisoara :d

| RAY a răspuns (pentru CristiB93):

Bine cristy

| CristiB93 a răspuns (pentru RAY):

Care e numele tau adevarat?

| RAY a răspuns (pentru CristiB93):

Multe intrebari ai, nu te-ai intrebat de ce ti las spune

| CristiB93 a răspuns (pentru RAY):

Daca nu vrei atunci nu-mi spune, dar tu imi spui pe nume si vreau si eu sa iti spun

| RAY a răspuns (pentru CristiB93):

Asa ma numesc cum am nikul ray

| CristiB93 a răspuns (pentru RAY):

Ok multumesc happy

| RAY a răspuns (pentru CristiB93):

Bine cristy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Majoritatea romanilor nu stiu mai mult decat manele si cocalareala. Ar cam fi cazul sa se modernizeze tara si din punctul asta de vedere - divertisment; indiferent ca e Lady Gaga sau Metallica, conteaza ca oamenii nostri sa guste din toate genurile muzicale. Diversitatea ajuta la dezvoltarea unei mentalitati deschise.

| 000MadMAX000 a răspuns:

Pai stai un pic ce treaba are religia cu, concertul lui Lady Gaga?

Răspuns utilizator avertizat
| casablanca40 a răspuns:

Trimisul lui sathan pe pamant. Scopul ei este sa aduca crestinii romani alaturi de Sathan.

| Allrc24Orthodox a răspuns:

100% impotriva
Semneaza petitia impotriva venirii lui Lady gaga

http://www.petitieonline.com/nu_venirii_lady_gaga_la_bucuresti

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Allrc24Orthodox):

Şi ce-o să schimbi cu asta?
Dacă vine Marduk, ce mai faci atunci?
http://www.youtube.com/watch?v=7anB-4u__6U

Şi apropo, au venit vara asta Dimmu Borgir în bucureşti, unde-ai fost să faci petiţie împotriva lor?

| Alice27 a răspuns:

Stiu ca nu este politicos sa raspund cu o intrebare dar ce legatura are religia cu concertul lui Lady GaGa? thinking

Răspuns utilizator avertizat