| Ele93 a întrebat:

Documentar socant! Acesti oameni au vazut iadul, demoni si draci. Iadul este real.http://www.youtube.com/watch?v=f3L7fy3vEmQ Inclusiv pentru Ateei?

6 răspunsuri:
| Foxie2 a răspuns:

Um...eu cred si nu-mi pasa ce spun altii cu tehnologia lor si cu dovezile lor si ca "a fumat iarba" problema lor nu-i judec dar ce pot sa stie ei care nu au avut proprii experiente fiind constienti ca nu erau nici nebuni si nici drogati.
Fiecare cu parerea lui...eu spun ca am mai multe decat suficiente dovezi ca sa cred. Dar nu poti vorbii mai cu nimeni pentru ca toti de iau in ras : / O zi buna!

| Archdaemon a răspuns:

Ma uit maine acum sunt obosit... oricum nu mi se pare adevarat straight face

| Toluk19 a răspuns (pentru Archdaemon):

Bunelul meu a avut vedenie in clipa mortii saptamini intregi vedea o fetita venea la el era foarte frumoasa cu ochii albastri! Dumnezeu a aratat ca exista ceva dincolo in care mia intarit credinta inca mai tare!

| MortemAeternum a răspuns (pentru Toluk19):

Ma bunica-tu era schizofrenic.

| Archdaemon a răspuns (pentru MortemAeternum):

Sunt de acord cu tine bine spus Mortem happy

| Rahyperion a răspuns:

Da exista! Problema este ca Dumnezeu le-a dat sansa la unii oameni sa vada adevarul iar apoi s-au intors in trupul lor, pot sa spun ca sunt oameni norocosi, au mai multa tarie, depun mai multa credinta! Nu trebuie sa-l vezi pe Dumnezeu ca sa crezi, trebuie doar sa Crezi. Cu cat incerci sa crezi cu atat te scufunzi mai tare in pacate, patimi ale mortii. Iar cand ajungi sa te desparti de trup o sa fie prea tarziu ca sa te intorci la Dumnezeu. Dumnezeu sa te ajute!