| anonim4536 a întrebat:

Este cineva de aici care a citit biblia?
Ce scrie despre semnul fiarei?
Ce scrie despre apocalipsa si ce profeti sau imlinit pana acum?
Cand credeti ca vine apocalipsa?

8 răspunsuri:
| Anonimgirltpu a răspuns:

Nimeni nu stie cand se va sfarsi lumea.

Răspuns utilizator avertizat
| Meme10Memu a răspuns:

E simbolic.

| anonim4536 explică (pentru Meme10Memu):

Poate fi considerat vaccinul covid semnul fiarei?

| Meme10Memu a răspuns (pentru anonim4536):

Nu are legatura.

| Meme10Memu a răspuns (pentru anonim4536):

* Ti-am raspuns.

| badpanda a răspuns:

Am tot citit-o pe sarite ca orice crestin care se respecta, iar cand am luat-o la puricat cu atentie m-a dezamagit total. Povesti de adormit copii prosti.

| Ghengbeng18381 a răspuns:

Semnul fiarei este duminica ziua a 7 este de fap sâmbătă. Aceste 2 zile sau incurcat atunci cand Constanti a creeat un nou calendar si a pus ziua a 7 duminica ca fiind ziua soarelui. Despre profeti si apocalisa citeste profetiile lui daniel si explicatiile ei, o gasesti la sfarsitul bibliei in apocalipsa. Si talamacirea visului lui Nebugadnitar