| EmaS a răspuns:

Se poate sa fie adevarat, dar cu puterea celui rau.

| thealchemist a răspuns:

Whatever, care-i diferenta?

| Wøodenpints a răspuns:

Oare tipul mai are nevoie de paraşută după ce sare din avion? confused

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal, nu exista asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi au multe daruri. unii s-au invrednicit de ele.altii le-au obtinut in alte moduri.important e, cum sant folosite acestea si pentru ce.

| Silviuloan a răspuns:

Nu este singurul pe care la-am vazut si am auzit destui care fac asa ceva. Calugarii din grecia pot levita la fel si cei din israel...

| Nonono a răspuns:

1.E posibil sa fie o inselatorie.
2.E posibil sa fie adevarat, dar...dar nu vine puterea de la el sau de la Dumnezeu, ci de la diavol, fiindca acolo in Africa sunt destul de rataciti, cu incantatii, magie neagra etc. Cum e de asemenea si in indonezia.