| Danny28 a întrebat:

Este păcat dacă mă voi căsători cu o fată din altă țară?

15 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, mare păcat, că o fată de aici rămâne nefătată.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns (pentru sadrian46):

O mărităm cu bărbatul rămas neînsurat de la ceilalți și gata problema. laughing

| T0T a răspuns (pentru sadrian46):

Lasă că se duce la produs prin Germania, Italia, așa cum fac multe dintre româncele noastre culte.

| sadrian46 a răspuns (pentru T0T):

Așa cum fac multe dintre româncele noastre culte. Cât de multe? Exagerarea asta spune ceva despre tine. Ai poftă.

| T0T a răspuns (pentru sadrian46):

Ce exagerare? Ce afirm spune faptul că sunt mult mai informat decât tine și că trăiesc cu capul în lumea asta, nu în nori.
Ia și citește:
https://www.9am.ro/......opene.html
Dacă România produce ceva de top... Acelea sunt prostituatele.
Află că sunt mult mai multe prostituate ilegale, deci nedeclarate, românce. Toată Europa ne știe ca fiind în topul traficării de carne vie. Eu vorbesc cu oameni din alte țări. Femeilor le e frică să vină pe aici din cauza asta. Tu ești rupt de realitate.
România nu mai poate da nimic... Doar materie primă, sclavi și cu.rve. Ăștia suntem.
S-a și inventat un stereotip care se manifestă în ficțiune. Majoritatea prostituatelor au nume românesc. Deci ăsta e stereotipul fetelor/ femeilor din România... Nu e de mirare... Să le auzi cum se exprimă. Vocabularul e limitat cât să comunice cu clienții și cu peștii.
Deci ia spune-mi! Ce zice asta despre mine? Dar despre tine?

| T0T a răspuns (pentru sadrian46):

Https://www.youtube.com/watch?v=yv_InzVNLRo&ab_channel=KeiKeiKei

Unul care încearcă să găsească prostituate în Paris... Pr. ostituata îi spune „Over there they are all Romanians." referindu-se la un bordel.
Dacă ai fiice sau nepoate, află că ăsta e cel mai sigur viitor pentru ea din țara asta.
Ia uite și pentru nemți:
https://www.youtube.com/watch?v=h1fNO70LG7s&ab_channel=RussiaGood
Eu am avut o prietenă nemțoaică. Știa ea prea bine că majoritatea românilor din Germania, fie sunt muncitori, fie prostituate.

| sadrian46 a răspuns (pentru T0T):

Te întreb din nou, câte?

| T0T a răspuns (pentru sadrian46):

Https://en.wikipedia.org/wiki/Prostitution_statistics_by_country
Peste 150.000 doar în 2006. Pe atunci numărul era mult mai mic. Iar numărul e pe prostituate legale. Cele ilegale sunt mult mai multe, de asemenea. Eu aș estima că ajungem aproape de un milion astăzi.

| T0T a răspuns:

E păcat pentru ea. Inteligența e puțină.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu

| Lukasssz a răspuns:

Nu exista pacat.

| blackann a răspuns:

rolling on the floor

| Andreidașchevici112 a răspuns:

Nu este păcat

| lickypuss a răspuns:

Nu, nu esti mircea eliade din maitreyi