| JaguarSType a întrebat:

Este pacat sa te saruti cu o fata intr-o biserica?

16 răspunsuri:
| Filip23 a răspuns:

N-ai vrea sa scapi si o mana la tzata? doar daca te treci de la homalai la baieti, poate se trece cu vederea

| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu exact dar in lumea asta mare tocmai acel loc il poti alege? Ar trebui sa fii tampit. Poate nu e pacat dar este foarte deplasat gestul.Si apoi isi scuipa babele in san cand vad asa ceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pacat nepacat... cine stie.

clar e o lipsa crancena de bun simt si educatie

| OmulDeStiinta1986 a răspuns (pentru suntserios):

De ce sa fie lipsa de educatie? e popa seful lor sau cum?

| suntserios a răspuns (pentru OmulDeStiinta1986):

Nu are treaba nici cu popa nici cu religia.
Atat timp cat traiesti intro societate civilizata ii respectii pe restul membrilor care formeaza acesta societate. Asa cum nu e civilizat si de bun simti sa stai in mijlocul magazinului si sa te mozolesti cu una/unul (asa cum faceau doi tinerei ieri in mijlocul Kauflandului), asa cum nu stai la masa in restaurant si faci schimbe de fluide nici asa nu faci nici in biserica.

Una e sa pui la indoiala niste aberatii religioase si alta e sa te comporti ca un salbatec in spatiul public nerespectand pe cei din jur

| Holiday a răspuns:

Da, e mare pacat, acolo doar se pupa in dos spiridusul cultului respectiv.

| sublime89 a răspuns:

Da. Cum sa suporte d-zeu iubirea in casa lui? El uraste iubirea in general.

| drogh a răspuns:

Nu cred că se ajunge în iad pentru aşa ceva dar totuşi, unde e educaţia?

| Prezidentul a răspuns:

Nu.

| presus a răspuns:

Daca parintele spunea slujba iar voi v-ati excitat... cred ca e cam nasol, dar succes!

| Expressions a răspuns (pentru presus):

E ok, nu ajunge in iad pentru asta. Pentru ca nu ai cum sa ajungi intr-un loc inexistent.

| presus a răspuns (pentru Expressions):

Eu nu i-am zis ca e pacat sau nu e pacat de ce-a facut. Doar m-a facut sa ma gandesc cum de s-au sarutat cand popa spunea slujba... ciudat. Iar referitor la ce spui tu. nici eu nu prea cred in iad si rai sau in "parintele" din biserica, dar sunt crestin. Cred in Dumnezeu, sper sa fie locuri de genul iadului si al raiului. laughing

| kyliejenner a răspuns:

Pai si la cununie ce faci? laughing

| Expressions a răspuns:

Nu.

| IisusHristos666 a răspuns:

Orgie fac

| Tartarugatataris a răspuns:

Bai necredinciosule, unde te crezi? Te afli in lacasul Domnului!