| AvalohAlyn a întrebat:

Eu sper sa existe viata de apoi.Tu speri, crezi?

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu sper.Cred 100% că există. Dovezi sunt până-i lumea, numa ochi să avem să le vedem.

Răspuns utilizator avertizat
| DeyCj a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Revenirea din moarte clinică. Deja-vois-ul, etc

Răspuns utilizator avertizat
| Steregoi a răspuns:

Daca as fi trait pe o planeta pustie as fi sperat sa existe colturi de rai insa nu e nevoie pentru ca colturile de rai chiar exista. La fel e si cu viata dupa moarte adica invierea. Exista ceva vesnic adica Dumnezeu si este logic sa existe posibilitatea ca viata noastra sa nu se sfarseasca la moarte.

| Teffan a răspuns:

Nu sper, nu cred. Exista viata dupa moarte, prin intermediul reincarnarii.
Ar trebui sa fie un fapt acceptat de toti europenii si sa lase bazaconia aia iudeo crestina, pentru deserticii asiatici din orientul mijlociu.