| anonim_4396 a întrebat:

Frate, de ce intrebarile legate de religie si chestii din astea sunt cele mai populare?
adica sincer pe cine intereseaza ce relgie e ala sau alalalt.
ma jur m-am saturat de atetea intrebari ...mai traiti-va si voi viata.

Răspuns Câştigător
| DrunkenRat a răspuns:

Pentru ca este mult mai interesant sa insulti pe careva pentru conceptiile lui decat sa raportezi tot felul de I-don't-wanna-be-a-virgin-anymore de 12 ani care pun intrebari despre cum sa-si scoata mingea de biliard din...

24 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Interesant cum tu îți trăiești viața spunând că alții nu-și trăiesc viața pentru că vorbesc de ceva ce tu nu ești interesant. Profund, dude, profund.

| MMihai a răspuns:

Categorii > Religie Este cea mai distractivă categorie / rubrică!

| Raniia a răspuns:

Pentru ca traim in minciuna si toti suntem in cautarea adevarului.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Religia şi toleranţa nu fac casă bună.

| anonim4565 a răspuns:

a trai viata in pacat e o desertaciune dar a trai viata cu Hristos inseamna victorie

| ReiVaN a răspuns (pentru anonim4565):

Am zis eu ceva despre cum sa iti traiesti viata? eu am spus doar ca nu intereseaza pe prea multa lume daca tu esti ateu, cresti, catolic, budist etc.

| benny a răspuns:

In partea stanga a paginii jos e "Personalizare continut" poti sa-l folosesti cu incredere. Bafta happy

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Decat sa citesc intrebari aiuristice si penibile de sex,puța, pasrica sau„ mi-am bagat nu mai stiu ce baț in cur si s-a rupt, are ceva?„ etc...mai bine prefer sa vad cum se incaiera altii!

| eandopuncttk a răspuns:

happy vezi ca in stanga pe coloana ai "perdonalizare cpntinut" intra acolo si blocheaza categoria religie. si ai scapat de "pokemonii" astia enervanti

| ReiVaN a răspuns (pentru eandopuncttk):

A.multumescbig grin

| eandopuncttk a răspuns (pentru ReiVaN):

Pardon... personalizare continut happy nu perdonalizare happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o problema de viata si de moarte din aceasta cauza se discuta atat de mult!

| ReiVaN a răspuns (pentru anonim_4396):

E hai de viata si de moarte? exagerezi.mori daca nu stii ce religie are x sau y sau de cate ori merge Z la biserica?

| ReiVaN a răspuns (pentru anonim_4396):

E hai de viata si de moarte? exagerezi

| anonim4565 a răspuns (pentru ReiVaN):

Da ce aici numa despre asta se vorbeste?

| anonim_4396 explică (pentru ReiVaN):

Lasa ca dupa ce mori vezi tu probleme!

| anonim4565 a răspuns (pentru ReiVaN):

Cica exagereaza...cine exagereaza? ba chiar e prea putin spus.

| ReiVaN a răspuns (pentru anonim4565):

Cumetre eu nu am spus ca sunt ateu sau ceva de genu` am zis doar ca nu conteaza ce religie ai si ca pe nimeni nu intereseaza...asti care sunt atei vreo 2 care au raspuns au fost civilizati si au raspus scurt la ce am intrebat si m.au ajutat.da voii nu conditii nene...criticati

| anonim4565 a răspuns (pentru ReiVaN):

Ce am criticat am spus doar ca nu exagereaza
asat e critica?

| ReiVaN a răspuns (pentru anonim4565):

Nu da` un baiat imi zie mie ca cica vezi tu dupa ce mori probleme.omfg @jasser ala e... exagerat rau

| anonim4565 a răspuns (pentru ReiVaN):

Sa-ti dau un sfat :daca vrei sa ajungi cu Domnul traieste pentru Domnul.
Sa stii ca daca faci spovedanie, sau matanii nu te iarta Dumnezeu. Poate crezi ca rezolva popa tot dar nu e asa.sincer iti spun lasa pacatul ce a zis jasser nu a fost nimic exagerat. Iadul nu cred ca vrei sa-l vezi.Sincer te asigur ca nu vrei sa-l vezi dapu sa mai intri in el. Sper ca sa iei o decizie buna in continuare sa lasi lumea si sa te intorci cu fata spre Isus

| ReiVaN a răspuns (pentru anonim4565):

Prietene esti dus?
de fapt sunteti toti nebuni?
AM ZIS EU CUMVA ca nu sunt crestin sau ca sunt ateu?
am zis sa terminatii cu certulrile.si apropo. daca te spovedesti pacatele se iarta.ca de aia a dat Dumnezeu spovedania si sansa oamenilor sa poata fi pacatele lor iertate.
oo domane asa oameni...

| anonim4565 a răspuns (pentru ReiVaN):

Nu am zis ca nu esti crestin. Spovedania daca o faci cu gandul sa nu mai pacatuiesti aceea da aduce iertare dar daca faci iar acel pacat si nu te lasi de el degaba e spovedania.
Pocainta nu e doar pentru atei ci si pentru crestini ea e un proces

| JellyHeartYOU a răspuns:

Pentru ca sunt cele mai amuzante. laughing Deci eu rad cu lacrimi pe aici de raspunsurile unora.Morrr!