| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Catolicii sarbatoresc zilele de nastere? Cum decurge la ei Revelionul si Craciunul... la fel ca la ortodocsi? nu vreau detalii despre toate sarbatoriile lor! in principiu ma intereseaza despre aniversai... raman datoare :*

4 răspunsuri:
| doctorul5 a răspuns:

La fel ca la noi, doar ca ei sunt mai civilizati.

| DeliaDaniela a răspuns:

Nu ma refeream la ce mananca si la ce beau... voiam sa stiu daca si ei sarbatoresc la fel ca ortodocsii... pentru ca unele religii nu sarbatoresc zilele de nastere!
Mai exact, maine e ziua de nastere a unui catolic. nou coleg! si voiam sa nu fac vreo gafa spunandu-i "La multi ani".
Ms mult de raspunsuri

| DeliaDaniela a răspuns:

@Adi_9782, destul de rau! laughing

| AdiBSN a răspuns:

Ortodocsi(Eu): Sarmale, Sex si Alcool.