| eduardapwp a întrebat:

stie vreunul unde se afla osemintele, moastele sfantului ierarh nicolae? dau funda+vot la primul raspuns:*

14 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Ce-nseamna sa n-ai ce face! Ai c_cat si tu o postare pe azi.

| eduardapwp explică (pentru costis):

O secunda...dc esti nesimtit oameni, copii care au nevoie scriu aici nu=mi sp ca tu nai pus nicio intrebare.

| costis a răspuns (pentru eduardapwp):

Eu am raspuns unui porc, care a postat ceva batjocoritor la adresa Sf Nicolae, postare care a fost ulterior stearsa, asa ca o s-o sterg si eu.

| eduardapwp explică (pentru costis):

In caz ca nu sti eu am avut de facut un referat la religie si am cautat unde se afla moastele sf NICOLAE. eu nu-mi bat joc de niciun sfant, da? eu am avut nevoie!

| costis a răspuns (pentru eduardapwp):

Nu de tine e vorba, e unul care si-a sters postarea. Daca te uiti intre Kalla si Costis pe 28 nov a fost o postare care nu mai este. Ar trebui sa iti amintesti de ea, doar a fost raspuns la intrebarea ta. Mie mi-e jena sa o si reproduc. Oricum ti-a raspuns Kalla, si cred ca mai sunt moaste ale Sf Nicolae si la Patriarhie, si pe la biserici sau manastiri.

| costis a răspuns (pentru eduardapwp):

Mana dreapta a Sf Nicolae este la Biserica Sf Gheorghe Nou din Bucuresti.

| costis a răspuns (pentru eduardapwp):

ID-ul derbedeului este PreadulcePreafin.

| eduardapwp explică (pentru costis):

Mersi

| danay72 a răspuns:

In Biblie nu vei gasi scris acest lucru.

| Musique a răspuns:

Într-o cutie... ăsta, în pământ.
Nu acolo ar trebui?

| RAY a răspuns:

In burta la cainele meu lea mancat azi dimineata

| eduardapwp explică (pentru RAY):

Haha ce gluma buna! am uitat sa rad!

| milan9 a răspuns:

Se afla la Bari, in Italia.

| Kalla a răspuns:

Moastele Sfantului Nicolae se afla la Bari, in sudul Italiei.