| Exilee a întrebat:

Http://www.youtube.com/user/TheOrtodoxia?feature=watch

Va invit sa vizionati filmuletul de 7 minute si 43 de secunde. Sper sa va placa :) Nu-i asa ca este ceva minunat? :)

10 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Atât de minunat încât l-am închis după 10 secunde.

| Lizzu a răspuns:

Nu-i asa ca este minunat? :)

http://www.youtube.com/watch?v=BwdtfuKkN3E

Te invit. Doar 4 minutele.

| Exilee explică (pentru Lizzu):

Minunata voce!

| Lizzu a răspuns (pentru Exilee):

Si linia melodica atat de hipnotizanta...

| Maxim96 a răspuns:

Da,ai dreptatehappyI-mi plac melodiile lui Marian Moise, are o voce extraordinarahappy

| milan9 a răspuns (pentru Maxim96):

Ştiai că înainte de a-şi schimba viaţa, înainte de a intra în mănăstire, cânta muzică de petrecere? happy

| Maxim96 a răspuns (pentru milan9):

Nu am stiut, nu stiu nimic de viata lui.Stii ceva din biografia lui?
happy

Răspuns utilizator avertizat
| CapitanPufuletee a răspuns:

Foarte frumos! iti recomand : in haine albe, pot sa se sfarame muntii, azi domnul este pastorul meu si vei gasi acolo multe altele :-)