| Exilee a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=eKnoOWi7Zes&list=UUT5nDPV ylniOTQiB8pt0BcA Foarte frumos, insa ce credeti despre mesajul prezentat? :)

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sublime89 a răspuns:

De ce nu gasim aceasta dragoste fara margini si-n biblie? De ce gasim uneori ura si prostie fara margini?

| Exilee explică (pentru sublime89):

Daca nu ai mai fi asa de vanitos, vei gasi si raspunsul la intrebarea ta, insa necesita VOINTA, RAVNA!

| sublime89 a răspuns (pentru Exilee):

Necesita cumva si o ratiune oprita?

| Exilee explică (pentru sublime89):

Nu, ca ratiunea te face sa intelegi simturile happy

| Exilee explică (pentru sublime89):

ZI parerea despre videoclip. Vocea cantaretilor si mesajul nu ti se par... mai mult decat minunate?

| sublime89 a răspuns (pentru Exilee):

Ciudat, ca alti crestini spuneau ca trebuie sa-ti opresti ratiunea ca sa il descoperi pe d-zeu.

| sublime89 a răspuns (pentru Exilee):

Clipul nu e urat, dar e pacat ca e bazat pe o minciuna.

| Exilee explică (pentru sublime89):

Ratiunea este un dar de la Dumnezeu... Pe baza ei putem sa apreciem lucrarea Lui happy

| sublime89 a răspuns (pentru Exilee):

Aha, cu conditia sa nu ne spuna ca d-zeu nu exista thinking