| stef1290 a întrebat:

Îmi poate spune cineva după ce am văzut niște filme de groază in si am căutat pe net imi vine sa hulesc pe Dumnezeu, pe Maica Domnului si am nu mai gânduri scârboase.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poți doar pe sfântul duh, e clar că nu ai habar de creștinism

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu te mai uita la filme de groaza și o să îți treacă

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, ce vrei să îți spună cineva?

| minrest a răspuns:

Proasta veste imi dai. Tulburare Obsesiv Compulsiva. Mergi la psihiatru, nu amana.

| stef1290 explică (pentru minrest):

Păi si asta nu trece de la sine? Bine ca o am de 20 si ceva de zile.

| minrest a răspuns (pentru stef1290):

CE vrei sa treaca de la sine? O boala psihica? Nici pomeneala de asa ceva; situatia ta este cat se poate de proasta, mergi la psihiatru te rog frumos cat mai repede.

| minrest a răspuns (pentru stef1290):

Da, cunosc persoane cu TOC, gandurile intruzive si ritualurile ajung repede sa le ia tot timpul. Este o boala psihica grava si penibila; mergi la psihiatru cat mai repede, caci oricum la psihiatru ai sa ajungi, by hook or by crook, dar tu trebuie sa intri repede sub psihoterapie, sa mai salvezi ceva din viata ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la ceva folositor pentru tine, nu la filme de groaza!

| Xox0 a răspuns:

De ce vrei sa ii hulesti? Ce legatura au filmele vazute de tine cu ei?