| 1Mihai1 a întrebat:

Intrebare pentru cei care cred in Dumnezeu: Ce v-a determinat sa credeti?

Răspuns Câştigător
| Kramerwalt a răspuns:

Iubirea lui fata de mine m-a determinat sa cred! El printr-o minunata finta m-a adus pe calea Lui Sfanta!

14 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Sfânta Marijuana.

| 1Mihai1 explică (pentru XxXBlackVampireXxX):

Am uitat sa scriu si un P. S. Nu raspundeti daca nu stiti

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru 1Mihai1):

Dar pă mine asta m-a determinat să cred.

| Raniia a răspuns:

Fiindca atat de mult a iubit Dumnezeu lumea, ca a dat pe singurul Lui Fiu, pentru ca oricine crede in El, sa nu piara, ci sa aiba viata vesnica. Dumnezeu sa te binecuvanteze!

Răspuns utilizator avertizat
| Toluk19 a răspuns:

In clipa mortii se intimpla multe ce nu puteam vedea la bunelul meu la sora nanei mele si mai multe intimplari! Ma cutremurat asta, voi crede pina la moarte, bine scrie in Biblie > Fericiti cei ce nau vazut dar au crezut

| 1Mihai1 explică:

"mată","să mă facă SĂ revin", Doamne...

| 1Mihai1 explică:

Nu edita! Lasă să vada si lumea cum gandestiwinking.

| Preotul a răspuns:

Tu suferi cu capu?

| 1Mihai1 explică (pentru Preotul):

Mai are rost sa intrebi?

| Preotul a răspuns (pentru 1Mihai1):

Nu, ai dreptate. Dar vreau sa vad daca macar e sincera.