| OctavianDanielMaria a întrebat:

Ma, dar multi 'ma ignora' de parca i-ar fi teama de minerolling on the floorEi zic ca rezolva ceva.Ma daca vreti sa rezolvati ceva, nu rezolvati nimic cu 'ignorarea' mea, ignorarea este pentru copii care se tem sa se ia la tranta cu adversarul.

25 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Unde-i întrebarea?

| anonimg a răspuns:

Categoria nu este prea buna. Si eu sunt ignorat de 2 utilizatori. Dar suntem in familie, chiar daca avem pareri diferite. Si nu trebuie sa uram astfel de persoane.

Răspuns utilizator avertizat
| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

De ce incerci sa convertesti oamenii? Este credinta lor, libera alegere. Tu nu dai dovada de respect si iti bati joc de credinta lor, ti se pare normal sa nu-ti dea nimeni ignor? De cand ti-ai facut cont pe acest site incerci sa schimbi pe cineva, nu poti schimba pe nimeni, nu mai incerca, iti pierzi timpul. De ce o faci? De ce nu te duci pe un site de satanisti si sa le spui ca nu exista Satan? Vad ca iti place mult sa te iei de cei care cred in Dumnezeu, lasa-i pe ei si uita-te in adancul vietii tale, nu te mai uita la altii, nu vei rezolva nimic! De ce nu incerci sa-l gasesti pe Dumnezeu?
Sper sa ai bucurie in viata, sanatate si credinta de la Dumnezeu.

Răspuns utilizator avertizat
| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Atunci de ce incerci sa convingi lumea? Pe mine nu m-ar interesa si nu as avea timp sa fac asta.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos):

Atunci de ce incerci sa convingi lumea? Pe mine nu m-ar interesa si nu as avea timp sa fac asta.

serios bogdy dar propaganda religioasa ce sens are?

| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a răspuns (pentru RAY):

Spun ca, daca eram un ateu, nu as avea timp sa ma cert cu crestinii. Ce as putea sa rezolv? De ce ti-ai ocupa timpul si de ce te-ar interesa?

| RAY a răspuns (pentru WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos):

Tu doar faci propaganda religioasa inteleg

| WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos a răspuns (pentru RAY):

Spun doar adevarulwinking

| RAY a răspuns (pentru WarriorsOfJesusLuptatoriPentruHristos):

Adevarul este relativ, de asta sunt atatea religi crestine ca fiecare religie afirma ca detine adevarul absolut, un mulsulman de ce nu detine adevarul?

Răspuns utilizator avertizat
| DeyCj a răspuns:

Știu cum e.A-ți expune punctul de vedere referitor la un comentariu, sau a răspunde „neconform" celui ce a pus-o înseamnă pentru unii utilizatori ai site-ului a folosi în mod necorespunzător funcțiile acestui site, cum e „Ignoră utilizator".
Ce nu știu useri ca Steregoi, și alții ce nu prea acceptă ideiile altora și folosesc abuziv această funcție, este faptul că numa pentru asta nu s-a inventat.
Asta discutasem și cu unul din adminii site-ului și nu prea se poate face nimic pentru a stârpi această practică, că fiecare din noi avem dreptul la liberă alegere.
Că unii au ales prost, și îs femei cu...lă, asta e mai mult decât relevant, că în loc să contraargumenteze, sau să aducă argumente în plus la afirmațiile lor apasă un buton că nu-s bărbați și nici fair play.Dar cum pentru orice există antidot... a urmat și replica mea laughing).Și te sfătuiesc și pe tine să faci tot așa.

| Nilsson a răspuns:

"ignorarea este pentru copii care se tem sa se ia la tranta cu adversarul."

Sau poate adultii refuza sa se ia la tranta cu un copil ca tine.
La varianta asta nu te-ai gandit, nu? happy

Răspuns utilizator avertizat
| Nilsson a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Varsta emotionala nu coincide intotdeauna cu cea biologica. Din felul cum te exprimi si excesul de emoticoane nu pari sa ai 30 de ani.
In orice caz, e o pierdere de timp pentru tine propaganda ateista pe care o faci, mai bine te-ai bucura de viata daca tot crezi ca e singura pe care o ai.

Răspuns utilizator avertizat
| Nilsson a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

"Oamenii mari nu rad?"
Nici chiar in halul acesta. Cateodata dai impresia ca ai evadat de la balamuc.

Răspuns utilizator avertizat
| Nilsson a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

E o vorba, rasul e cel mai bun medicament, dar daca razi singur s-ar putea sa ai nevoie de medicamente happy
Poti sa faci cum vrei, eu doar mi-am spus parerea, daca vrei sa devii versiunea ateista a lui Steregoi n-ai decat, dar prin asta nu dovedesti ca esti mai presus de el.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cui nu i-ar fi frică de tine?sad

Răspuns utilizator avertizat