| RAY a întrebat:

Mai sunteti treazi sau dormiti? ca m-am pus pe invocat spirite si vad ca si alea dorm, ce spirit, demon e oare treaz la ora asta?

Răspuns Câştigător
| AlexeHellsing a răspuns:

Necredinciosule!
Spiritele nu dorm!
Ele au lucruri mai bune de făcut decât să te bage ăn seamă pe tine sau pe orice idiot satanist care crede că are ce-i trebuie ca să poată vorbi cu ele... știi tu, drame adolescentine.
Cel mai probabil ele acum sunt la cafea cu zeul lor secund, Hitler, zeul binelui și prosperității, apărătorul rasismului și genocidului de pretutindeni, și plănuiesc cum să-i radă pe maleficii evrei de pe fața pământului, mai ales e copii, aceștia fiind cei mai răi, responsabili pentru WW2.

| Shambler a răspuns (pentru AlexeHellsing):

laughing

| minrest a răspuns (pentru AlexeHellsing):

Da, numai ca Hitler nu consuma cafea, si nu prea cred eu ca s-a abtinut pe pamant ca sa se apuce in Infern.

10 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Cum cine? Afrodita, zeita ta preferata; majoritatea zeilor sunt diurni, dar Zeita e nocturna, curtarea, dansul, sexul se fac in special noaptea.

| RAY explică (pentru minrest):

Asa e doar ca m-a dezamagit in ultimul timp zeita m-am suparat pe ea, pai am vb cu una 2 anii pe net si avea iubit m-a pedepsit ea oare? Cum sa o slujesc mai bine?

| minrest a răspuns (pentru RAY):

Nu cred, mai degraba astea sunt capriciile ei. Uita-te la cazul lui Paris. Ni se spune in mod explicit in mai multe randuri ca Paris se bucura de favoarea Zeitei, care i-o da pe Elena, dar aceasta era maritata, asa ca vine sotul cu toti baietasii lui si face Troia praf, si isi ia nevasta inapoi fara sa ii faca nici un repros.

| RAY explică (pentru minrest):

Zeita asta are multe fite sa inteleg

| VelaJohnny a răspuns:

laughing necredinciosule, iti trebuia mai multa credinta!

| Creepypasta a răspuns:

Ba deci mor
Cica 'satanist idiot'
Ba ce draq
De ce ai crede in ceva ce nu exista
Si frate, in zilele astea mai bine nu crezi in nimic decat sa crezi in dumnezeu, bcs credinciosii gandesc gen. 'Daca te imbraci in negru e pacat'
'Daca asculti rock esti satanist care nu gandeste'
'Daca esti homosexual esti cel mai mare pacatos' in pla mea, daca alegi sa iubesti pe cineva cu adevarat damn fereste mare pacat
Si vai corpurile noaste nu ne apartin, is a le lui dumnezeu
D.aia de exemplu eu is atee
Cand trec pe langa biserica lumea se uita la mine si.mi spun ceva gen 'domnisoara, de ce te imbraci in negru, de ce asculti rock? Esti cumva de partea satanei?'
Poate is ciudata sau pe dos, dar asa is
Si multa lume e asa si smr de ii inteleg pe crestini aia care comenteaza de orice altceva ce nu e in credinta lor

| Alexandrag2002 a răspuns:

Tot analfabet ai ramas.
Macar tiganeste stii?