| Alexandruv99 a întrebat:

Majoritatea asa zisilor atei folosesc des expresia indobitocire religioasa.
Oare nu este mai evidenta indobitocirea antireligioasa pe care o manifesta unii?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar cand fugi cu reviste dupa oamenii pe strada cu amenitari de iad aia ce e?
daca ratiunea e ceva rau du-te in pestera

| neutrino a răspuns:

Ambele sunt egale, ele exprima aceeasi prostie.

| M?d?0611 a răspuns:

Indobitocire antireligioasa insemnand ce?

| drutzix a răspuns:

Nu ii vad pe antireligiosi sa pupe mortaciuni sau sa mearga in patru labe pentru ca asa le-a zis un om imbracat in fusta. Deci nu, indobitocirea religioasa este infinit mai rea.

| Robert2526 a răspuns:

Dar nu sunt atei pe aici, eu nu am văzut niciunul. Doar puștani fara viață care vor dovezi ale existentei divinitati. Un ateu nu o sa își verse niciodată frustrarea la categoria religie. Este religie pentru a comenta aici oamenii care ii interesează asta nu? Spre exemplu daca nu te interesează categoria "cauze nobile" nu intri acolo si te doare in topor de categoria aia. Cum ar fi sa intram acolo si sa spunem ca de fapt daca ajuți pe cineva ajuți mafia din spatele cerșetorilor si sa îndemnam lumea sa nu ajute?happy așa si cu religia, ești ateu, te doare in dos de religie si de Dumnezeu si eviți categoria. Dar ăștia nu sunt atei, is doar copilași ce se cred cool laughing au lipsa de fete, mâhniți ca au parte doar de laba si isi varsa prostia pe unde apuca si ei

| Lagorúthon a răspuns (pentru Robert2526):

Ai pacatuit. -2000 sanse pentru a ajunge in padurea tropicala.