| DanionM a întrebat:

"Majoritatea oamenilor îşi întrebuinţează o mare parte din viaţă pentru a-şi face cealaltă parte nefericită".

Din punct de vedere creștin, cum este posibil acest lucru?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Danion? burebista, timotei doi, noname ateu 23, a-ti inceput sa repetati intrebarile, a-ti plafonat? a-ti ramas la stadiul de oameni de stiinta nestiinta? evoluati bairi, evoluati.nu va opriti si nu va impiedicati ca ramaneti in urma.deja santeti in epoca glaciara, reci morti, si tepeni.grabiti pasul, ca raman singur pe aici si pe cine mai botez? danion? nu mai repeta ca deja unul a pus problema daca e vreo intrebare ce nu a fost pusa? ce facem? batem apa in piua?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh Danion e crestin, daca nu ma-nsel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie sanatos.il sfatuiesc sa nu participe la sfatul nebunilor.

| RaduMD a răspuns:

Este vorba de dezorientarea diabolica.