| loIosaurus a întrebat:

Necredinciosul gândeşte „Nu cred în Dumnezeu şi nu îmi pasă de religie" Ateul „Nu cred în Dumnezeu şi îmi place să explic tuturor de ce asta mă face mai bun decât majoritatea oamenilor" Preferati necredinciosii sau ateii?

Răspuns Câştigător
| costis a răspuns:

Nu pot sa aduc nici un argument impotriva.

18 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Prefer crestinii!

| Inferno a răspuns:

De ce nu-ti faci un cont al tau civilizat cu numele tau?

| costis a răspuns:

Te-au cam taxat fratiorii Anonim si Trenton. Esti mai bun doar decat "majoritatea oamenilor". Eu credeam ca esti varful lor (chiar si al meu...)

| loIosaurus explică (pentru costis):

Sunt doar niste dobitoci fara simtul umorului.

| TrentonChase a răspuns (pentru costis):

Nu am inteles ce ai vrut sa spui? Cum adica fratiorii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru costis):

Te rog sa nu ma pui intr-o oala cu atei, dar nici cu crestini.

| costis a răspuns (pentru loIosaurus):

Nu pot sa aduc nici un argument impotriva.

| costis a răspuns:

Nu am observat ca nu esti slobozaurul original. Vad ca vreo 4 insi au sarit ca arsi. Stii cumva care din ei sunt slobozaurul original si care sunt doar "coechipieri"?

| Thunderstruck a răspuns:

Troll.

| 4b a răspuns:

laughing nu mai bine nu prefer nimic?winking

| M25M a răspuns:

Ateu=necredincios, au o legatura notiunile, iar in ceea ce priveste parafrazarea, o voi spune fara intentia de a jigni, este o preconceptie, o prejudecata gimnaziala.
Iar ca raspuns la intrebarea ta : Prefer oamenii.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti mai prost ca un scaun, daca prostia te-ar durea cred ca ai geme de durere. Vreau acum sa te intreb ce intelegi tu prin ateu si prin necredicios. Se pare ca ai mancat limba romana ca nu ai habar sa te exprimi. Lasa-ma sa te luminez: ateu=necredicios

| casablanca40 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tu esti necredincios din puct vedere musulman... toti suntem necredinciosi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru casablanca40):

Eh dar in acest caz referirea sa era pleonasm.

| loIosaurus explică (pentru anonim_4396):

Nu ai inteles aluzia.Esti doar un dobitoc anonim, fara suparare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru loIosaurus):

Fara suparare ai o logic de copil de gradinita. Si termina cu jignirile ca astea nu te fac mai destept decat esti din contra te fac mai mai dobitoc decat ma faci tu pe mine.

| TrentonChase a răspuns:

Troll prost!

| FuckTWorld a răspuns:

rolling on the floor)))laughing)))) ai talent, poti mai mult, cauta-tii alt subiect, nu incerca sa te limitezi, totul depinde de tine