| Xw3R a întrebat:

Nu știu dacă este categoria potrivită, dar mă rog. Astăzi m-am trezit pe la 9:20. Am mai stat pe laptop până la 11, iar apoi mi-am făcut o poză. Eram în tricou. Când dau să mă uit la poză, văd un fel de jachetă neagră pe mine. Apărută pe mine din senin, jacheta aia nici nu o am în casă sau cumpărată. Tricoul era cu un craniu și era negru. Aveam și o cruciuliță la gât, iar când am mai făcut una craniul de pe tricou nu se mai vedea. Puțin ciudat. Am și un program de editat în telefon, dar nu cred că el este de vină. Îmi puteți spune ce ar putea fi? Pentru că, chiar e ciudat. Întrebarea nu e pusă la mișto și nu e nicio glumă, rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| Numelecontuluinupoatefimodificat a răspuns:

Parintele din parohia mea mi-a zis ca, odata cu aparitia in Romania a internetului, au aparut la noi așa numiții diavoli cibernetici, care fac necazuri bunilor crestini aflati in trecere in mediul virtual si online. Doamne ajuta!

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sunt curios cati o sa te creada

| Xw3R explică (pentru RAY):

Minciună nu zic.

| SilentRain a răspuns:

Mistoo,vreau sa vad si eu pozele sad

| Steregoi a răspuns:

Nu te crede nimeni rational. De obicei demonii nu se manifesta astfel. happy

| Jay1 a răspuns:

Pare greu de crezut, dar mai mult sigur că glumeşti?

| Xw3R explică (pentru Jay1):

Nu glumesc oamenilor, dacă voiam să glumesc făceam asta cu prietenii nu pe un site mare.

| Jay1 a răspuns (pentru Xw3R):

E bine dacă nu se repetă în continuare.

| Jay1 a răspuns (pentru Xw3R):

Imaginatia sta la baza realitatii pe care o traim, ocupă o poziţie aparte pe continuumul activităţii de cunoaştere. Pe de o parte, ea vine în continuarea reprezentării, bazându-se direct pe memorie. sper ca te-am ajutat *

| Xw3R explică (pentru Jay1):

De fapt, chiar am văzut și ceva pe jachetă. Nu are cum să fie imaginația pentru că poza este foarte clară și le-am arătat-o și prietenilor. Cum am zis, foarteee ciudat.

| Jay1 a răspuns (pentru Xw3R):

Incearcă sa faci din nou alte poze, cum am zis e important să nu se repete, bine*

| Xw3R explică (pentru Jay1):

Am făcut alte poze, de data asta nu mai apar acea jachetă/bluză pe mine. Totuși am apucat să fac 3 poze în care apărea, iar pe jachetă am văzut un "skin" foarte ciudat...

| Jay1 a răspuns (pentru Xw3R):

E bine, deci e totuşi o mică schimbare pentru inceput, nu-ţi face griji se va rezolva de la sine, va fi totul bine.*

| Xw3R explică (pentru Jay1):

Ori a fost mana lui Dumnezeu, ori mana diavolului, ori pur si simplu a prins acel efect de jacheta de la soare.

| Jay1 a răspuns (pentru Xw3R):

Lucrurile încep în sfârşit să se calmeze şi să fie aşa cum ar trebui să fie, uneori, lasă lucrurile să se întâmple aşa cum vor ele, dar trăieşte-le aşa cum vrei tu*

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Xw3R):

Da, da. Si Dumnezeu n-are altceva mai bun de facut decat sa iti puna tie jachete in poza.

| Xw3R explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Nu poti stii.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Xw3R):

Ba pot sti cu siguranta.

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns:

Ia-ti un job, trezeste-te pe la 6 dimineata, munceste toata ziua! Iti va trece laughing

| Exal a răspuns:

Ești fata?