| Snowclaw a întrebat:

Pentru cei care cred ca o sa vina apocalipsa-o sa murim cand o sa vina iisus a doua oara pe pamant.

Răspuns Câştigător
| xerox a răspuns:

Eu cred ca va veni sfarsitu lumii dar inca nu se stie cand pentru asta va rog rugativa.

17 răspunsuri:
| Rapunzell a răspuns:

Cand va veni Hristos pe pamant, toti vom invia. Chiar daca inca suntem in viata happy Fain, nu? Apoi, dupa Judecata, fie vom ramane in Viata Vesnica, fie vom muri in fiecare clipa, in iad, o vesnicie.

| ZvT a răspuns:

Mda, mă bate tastatura. M-au ajuns blestemele creştinilor.

| ZvT a răspuns:

Ok, am notat în carneţel.

| negru30 a răspuns:

De ce va bateti joc mereu de Domnul nostru Iisus Hristos - voi nu aveti frica de Dumnezeu Nu mai exista nici un gram de bunatate in inima celor care scot asemenea cuvinte jignitoare?

| Mirciuuuuuuuu a răspuns (pentru negru30):

Nu avem frica, de fapt ce frica, daca nu exista...Navem de cine sa ne temem.

| negru30 a răspuns (pentru Mirciuuuuuuuu):

Bravo tie - sa ma cauti peste cativa ani - gandeste-te bine ce ai scris

| heisenberg a răspuns (pentru Mirciuuuuuuuu):

Extinsie? Chiar ti s-a parut o idee buna sa inventezi cuvantul asta? Sa nu-ti faci un obicei din asta ca s-ar putea sa nu te mai ia lumea in serios.

| ML001 a răspuns:

O sa murim fizic, dar sufleteste toti o sa traiam... acum depinde daca iti doresti sa traiesti alaturi de El sau fara El! decizia este a ta!

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

laughing stai linistit(A) ca nu prindem noi apocalipsa laughing cred ca nici urmatoarela 10 generatii n-au norocul asta happy

| Millanteria a răspuns:

Buna astalaughing de unde stii tu?laughing

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Nu o sa vina nimeni...Ori o sa ne trasneasca un meteorit sau ne declarm razboaie si ne batem pana la extinsie sau vreo boala care o sa ucida toata planeta. Sunt mai multe cauze, dar in orice caz, cu venirea lui Iisus, toate sunt abureli.

| adisuper a răspuns:

Asta a fost amuzanta.

| FlorinDiablo a răspuns:

Isus nu mai vine ca lau prins aia in Korea ca facea trafic de Cocaina si iau dau inchisoare pe viata

| davidtm a răspuns (pentru FlorinDiablo):

Esti ateu sau emo
tu nu crezi in Isus?

| FlorinDiablo a răspuns:

Nus nici ateu nici emo dar lasa frate sfinti la locul lor daca or exista

| heisenberg a răspuns (pentru FlorinDiablo):

Mai intai au incercat sa-i aplice pedeapsa cu moartea, ca asa se face pe acolo dar au vazut ca nu merge si l-au bagat la bulau.

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Si intrebarea care e ?