| Inferno a întrebat:

Presupunand ca ai vrea sa existe viata de dupa moarte, cum ai vrea sa fie ea? Cum ai vrea sa fie nu cum crezi ca o sa fie.

10 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Să fie ca o zi de sâmbătă fără sfârșit.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

As vrea sa fie plina cu bere, vin fiert, inorogi roz bombon si oi in loc de norisori, oi mutante zburdand pe campii, monstrii insangerati manacand sirene. day dreaming

| Raniia a răspuns:

As vrea sa fie viata vesnica.

| monstrulet a răspuns:

Cu pc-uri si eventual internet laughing

| DragosConstantin a răspuns:

Degeaba imi imaginez eu viata mea dupa moarte ca o sa fie exact inversul a ceea ce imi imaginez.

| Squirtle a răspuns:

As vrea sa fie cum ar trebui sa fie aceasta realitate. Intelegere comuna la nivel de orice forma de viata.

| ateuNEGATIV a răspuns:

Nu vreau viata de dupa nu vreau sa mor deloc as vrea sa calatoresc prin univers

| MasterYoda a răspuns:

Mare, plaja, gagici, shpritz, muzica...

| Danielcristian a răspuns:

Fara truda si sudoare, fara lacrimi si durere, sau mai bine zis fara pacat(satan)

Iar viata de dupa moarte va asigur ca o sa fie, atunci cind Iisus va veni si vom invia cei drepti la dreapta cei nedrepti la stinga, sper sa nu ne numaram si noi printre stingaci.

| UnderLife a răspuns:

Eu spun doar ceea ce cred una din doua, am stat pe ganduri la intrebarea asta si am zis ca dupa ce murim de fapt murim de tot si nu vom mai exista sau am avea suflet, in fine fiecare va vedea