| anonomam a întrebat:

Puteți sa-mi spuneti despre ce este vorba in cartea "Se întorc mortii acasa" de Cornel Constantin Ciomazga?(depre personaje, actiune...)

Răspuns Câştigător
| leo59 a răspuns:

Din zece răspunsuri, respondenții au conversat între ei, niciunul nu i-a răspuns întrebătorului. Am parcurs începutul ac. cărți. Te îndemn s-o citești ca și prima sa carte int. Lucrarea. În cea care ai întrebat este vorba despre o persoană cu moarte clinică, îngropată și care printr-o minune a înviat și s-a întors acasă. Cartea pune mai multe probleme de credință. S-auzim de bine.

10 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Daca platesti 1 bitcoin, da.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mentholinks):

Cerșetor

| mentholinks a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce cersetor? Omul vrea niste informatii pe care le poate gasi gratuit pe internet folosind celebrul site, ori el vrea sa i le spuna cineva aici fiindu-i probabil lene sa citeasca un intreg rezumat de pe internet. Era cerseala daca ii ceream degeaba, dar in schimb eu ii ofer informatiile pe care si le doreste, dar doar contracost daca vrea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mentholinks):

Pentru niște informați? Ai făcut asta de mai multe ori

| mentholinks a răspuns (pentru anonim_4396):

O informatie poate valora o avere.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mentholinks):

Da dar chiar pentru un bitcoin?

| mentholinks a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cine are macar 1 bitcoin e foarte probabil sa-l fi avut de pe vremea cand costa 1 dolar sau ceva de genul, deci... Si in plus, chiar credeai ca eu chiar eram serios cand i-am cerut un bitcoin?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mentholinks):

Nu aveam ceva de făcut, ok?

| mentholinks a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiam.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mentholinks):

Ce știai?