| DollElsdark a întrebat:

Runele pot fi confecționate și din pietre normale? Trebuie neapărat pietre semiprețioase?

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Da, poti sa folosesti pietre simple, lemn, os sau alt material natural.

| mudokins78 a răspuns:

Păi de ce crezi că îi zice rune?
Ăsta e şi motivul pentru care se folosesc pietrele semipreţioase!
Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă încă mai dorești acel mesaj, chiar și din pură curiozitate, trebuie să mergi la setări cont - Vreau să primesc mesaje de la - Toți membrii TPU (nici eu nu sunt senior). Apoi, decizi tu singură, cap ai. Dă-mi un mesaj când/dacă ai modificat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ți-am scris rapid câteva pagini. Nu mi-l arată la mesaje trimise, așa că nu știu dacă s-a trimis cu adevărat. Dacă nu, spune și îți las aici emailul meu.