| imbecilRemarcabil a întrebat:

Acum 2 zile la ora 4 am dormeam linistit cand am primit un telefon cu numar privat (primesc astfel de apeluri foarte rar). M-am trezit, dar n-am raspuns, l-am lasat sa sune pana a incetat a mai suna. Dimineata, am aflat ca strabunica mea a murit in noaptea aceea fix la ora la care am fost sunat. Trebuie sa recunosc ca sunt putin socat numai cand ma gandesc ca ar fi putut fi chiar ea la telefon, si ca s-au mai inregistrat astfel de cazuri in lume. Ati patit vreodata asa ceva? Sincer nu cred ca a fost o coincidenta.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Oare cate strabunici stiu sa sune cu nr privat?

| xerxes1 a răspuns:

Ai raspunsul chiar in username-ul tau.
Alta coincidenta.

| Octavian199 a răspuns (pentru xerxes1):

Evident ca incearca sa faca misto rolling on the floor

| Jay1 a răspuns:

Uneori presimtirile inseala dar, alteori, se poate intampla ca sa anunte ceva rau, subconștientul știe uneori mult mai multe decât conștientul.