| pinnus a întrebat:

Salut, as vrea sa mi spuneti si mie niste siteuri * pe bune * nu mascarici ca sa spun asa despre ingeri, spirite, demoni, pacate si blesteme biblice si tot ce cuprinde Creatia, gen partea care nu se gaseste in biblie, daca stiti si carti din domeniu sunt binevenite. Multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| Grigore_Betty_1993 a răspuns:

Ce religie ai? Scrie un mesaj și dacă pot, te ajut

| pinnus explică (pentru Grigore_Betty_1993):

Sunt ortodox...nu are relevanta asta, vreau sa cunosc tot ce se poate despre orice tine de domeniu acesta

| ViataMoarte a răspuns:

Https://doxologia.ro/
http://www.sfaturiortodoxe.ro/
Din carti iti recomand:
1. Biblia
2. Catehismul ortodox
3. Sfantul Andrei cel nebun intru Hristos
Poti sa citesti si talmacirile bibliei si multe alte carti de care vei putea face rost.