| anonim_4396 a întrebat:

va rog nu ma faceti Nebun eu am niste simturi care nu le-au oamenii adica eu cand vorbesc cu cineva vorbesc eu nu simt ca vorbeste ala m-am documentat despre Chakre si Centri Energeticii poate sa imi spuna si mie un Utilizator de pe TPU va rog frumos ce sunt cu simturile acestea sau cand plec undeva ma simt eu pe picioarele mele ca plec e de la Chakre Chestiile astea de la ce este Chestiile astea cu Simturile acestea pe care le posez eu

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Vrajeala

| reihiuke a răspuns:

Cand o sa ai tu chakrele activate, eu ma fac popa happy

| HellSing2012 a răspuns (pentru reihiuke):

Le am ma da da-mi Add sa iti explic cum sta treaba cu Simturile alea ca am scris prea repede Id-ul este Dark_Rainbow1994@yahoo.com

| DyNo a răspuns:

Involuntar e posibil sa-ti deschizi anumiti centri, o fi un reflex involuntar al creierului nu stiu ce sa zic. Oricum, deschizandu-ti acesti centri simti diferite energi.

| Kaleo a răspuns:

Ce zici?

| gabriel31 a răspuns:

Nu cred ca esti nebun deloc.dar fi putin mai explicit.nu prea am inteles cum functioneaza simturile tale.pot sa-ti spun acum, doar, ca exista la cei cu autism sau forme mai usoare de autism ceva asemanator.da-mi mai multe detalii te rog.

| HellSing2012 a răspuns (pentru gabriel31):

Salut poti sa imi dai Add pe Id-ul acesta ca sa iti spun mai explicit ca eram in graba cand am scris si m-am incurcat putin uite Id-ul meu Dark_Rainbow1994@yahoo.com da sa imi dai Add ok sa nu uiti ca sunt Online acum

| gabriel31 a răspuns (pentru HellSing2012):

Deschide mess-ul

| HellSing2012 a răspuns (pentru gabriel31):

Salut Gabriel31 ce mai faci imi dai si mie ADD Te Rog Frumos ca mi-a sters astia intrebarea si nu o mai gasesc la intrebare imi apare anonim te rog frumos da-mi si mie add Gabriel happy