| DigitalRammstein a întrebat:

de ce ma faceti nebun eu am simturile acelea le-am pe Plan Fizic si Spiritual deci asa eu cand vad un concert pe Youtube cu multa luma simt eu ca ma uit si vad lumea aceea
deci asa eu am niste centri energetici activati eu sunt la al doilea nivel imaginativa viata intr-un joc Online eu sunt la al doilea nivel la chakre voi le-aveti pe cele Materiale Chakrele adica ma refer la chakrele Materiale eu le-am pe cele Trupesi si Spirituale si Pe Plan fizic de aia am simturile acelea pe care voi nu le-aveti eu le-am pe Plan Fizic si Spiritual si Trupesti voi le-aveti pe cele materiale cu care va hraniti cu mancarea voastra eu ma hranesc cu Energiie sa stitii

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, deci n-am inteles nimic. Mori daca folosesti si tu niste semne de punctuatie?! Si nu-mi spune ca nu iti sunt de ajutor cu raspunsul asta pentru ca tu nici macar nu ai pus o intrebare. A ba da "De ce ma faceti nebun?" Daca ai tine pentru tine unele idei, oamenii nu te-ar ma face nebun.
Si banuiesc ca tu ai supravietui fara mancare si fara apa. Mai gandeste-te.
Asta in cazul in care nu cumva iti bati joc de noi.
"Sa stiti" nu "sa stitii"
"imaginati-va" nu "imaginativa"
Una e sa uiti o litera prin unele locuri, si alta e sa pui "i" aiurea si sa nu stii sa pui semne.
Macar un nenorocit de punct "."
O zi buna iti doresc, si inca un sfat. Primesti mai multe raspunsuri daca pui intrebarile seara, decat dimineata cand majoritatea utiliztorilor(astia care nu-s paranormali) dorm.

| DigitalRammstein explică (pentru anonim_4396):

Pai pot mane sa pot pune punctatie amintesteti nu e bine sa judeci pe mine ca nici pe tine nu te judeca nimeni ok uite daca vrei iti dau si funda imi este mi-e lene sa pun punctuatie cum am pus la Articolele alea am lene in mine si nu stiu ce sa fac uite iti dau funda ca sa ne impacam ca fratii poti sa imi dai Add daca vrei pe Id-ul Digital_Rammstein@yahoo.com te rog frumos ca nu am pe nimeni in lista

| DigitalRammstein explică (pentru anonim_4396):

O asculti Rock ce tare eu ascult fara oprire nu ascult manele imi este greata de ele

| anonim_4396 a răspuns (pentru DigitalRammstein):

Nici eu nu am pe nimeni in lista, pentru ca nu am un id. Judeca-ma daca vrei, dar eu nu prea ma omor cu conversatiile. (TPU-ul e singura exceptie). Si mai am si alte motive.
Nu-mi pasa cum scrii tu in timpul tau liber, dar scrisul corect tine de respectul pe care ni-l datoram noi aici. Vrei ajutor, trebuie sa-l meriti. Nu sa ne obligi pe noi sa ne incretim fruntea incercand sa intelegem ce vrei. Uneori se poate intelege gresit.
De funda nu-mi pasa, am destule. Cred c-o sa mi le pun in par.
Si da ascult rock, de ceva timp e singurul lucru care ma ajuta sa ma regasesc. Si mi-e greata de manele si de house si de "Minim doi" si de "Vara nu dorm".
Ok, facem pace, mie mi-e tot una.
Rock on!

| DigitalRammstein explică (pentru anonim_4396):

Tu asculti meditatii cu chakre eu ascult si meditatii spirituale si trec pe rock dupa aia laughing rolling on the floor si ma simt bine imi da energie maxima
ascult din aia Reiki Chakra Meditation da nu practic alchimie eu doar ascult Chakra Reiki cu Meditatie e despre Spiritualitate eu vreau sa iubesc lumea nu sa o urasc intelegi ce vreau sa spun de aia ma indrept spre spiritualitate spre iubire divina si dragoste

7 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Esti dezechilibrat mintal, nu nebun.
Numai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Raynn a răspuns:

Incoerentule.