| Farcas_Alexandru_1981 a întrebat:

Salutare tuturor, numele meu e Alex si de ani grei nu stiu ce se intampla cu mine, simt ca sunt urmarit la tot pasul, nu mai am intimitate si de multe ori am avut presentimentul ca ceva rau se va intampla in legatura cu persoane din cercul meu de prieteni/ cunostinte, si i-am avertizat sa nu mearga in anumite locuri unde trebuiau sa mearga, nu m-au ascultat si lucrurile nu au decurs bine. Am vise care de multe ori se transforma in cosmaruri teribile care ma trezesc din somn ud leoarca si nu stiu ce sa fac, nu stiu ce se intampla cu mine? Poate cineva sa ma ajute?

Răspuns Câştigător
| Cristian0015 a răspuns:

Spune-i asta unui preot sigur va stii cum sa te ajute, din ce am citit ai putea fi blestemat, eu sunt elev la teologie asa ca daca vrei sa te ajut da- mi mesaj in privat

| Farcas_Alexandru_1981 explică (pentru Cristian0015):

Salutare Cristian, iti multumesc pentru promtitudinea cu care ai raspuns la mesajul meu. Da vreau sa vb in privat

| Farcas_Alexandru_1981 explică (pentru Cristian0015):

Astept cererea ta de prietenie pe Facebook la id-ul Alexandru Farcas

11 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Dezvolta-mi povestea pe privat.

| mentholinks a răspuns:

Senzatia de a fi urmarit este un simptom al unei boli psihice, trebuie sa consulti numaidecat un medic.

| Farcas_Alexandru_1981 explică (pentru mentholinks):

Multumesc pentru raspuns dar am facut testele necesare sunt perfect sanatos mintal

| mentholinks a răspuns (pentru Farcas_Alexandru_1981):

Testele nu sunt tot timpul relevante. Trebuie sa vorbesti cu un specialist si sa-i spui tot ce ti se intampla.

| mimimumu a răspuns:

Esti bolnav psihic (nu intelege gresit, nu te fac handicapat), trebuie sa consulți un medic specialist

| Farcas_Alexandru_1981 explică (pentru mimimumu):

Multumesc pentru raspuns dar am facut toate testele necesare si sunt perfect sanatos mintal

| Cristian0015 a răspuns:

Da-mi neaparat mesaj in privat

| Farcas_Alexandru_1981 explică (pentru Cristian0015):

Astept cererea ta de prietenie pe Facebook cum am mentionat mai sus. Toate bune

| Farcas_Alexandru_1981 explică:

Cine stie despre ce poate fi vorba sau ma poate ajuta astept cereri de prietenie pe Facebook la Alexandru Farcas si vorbim in privat. Multumesc tuturor