| Xlolx76 a întrebat:

Săptămâna asta am avut multe certuri in famile. Bunica a venit intr-o dimineață si a vrut sa vada care ii treaba, eu eram pe canapea iar candela era etageră. bunica se uita insistent la candela fiind toti 4 in camera nu cred ca a putut sa acționeze. dupa ce mama si tata a plecat din camera bunica se tot uita la candelă.am plecat si eu din camera aia a plecat si ia acasa.Cand m-am uitat in candela lipsea mucul acela care pluteste pe ulei si arde.
Eu i-am zis mamei si s-a uitat ciudat.
Ce ar putea face bunica cu mucul acel de la candelă. Ar fi de bine sau de râu

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Loool

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pur si simplu poate este doar o coincidenta, nu o lua chiar asa de serios. Poate nu s-a intamplat nimic. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Meme10Memu a răspuns:

Certurile sunt de la cel rau.

| Panamax a răspuns:

Cred ca va plictisiti cu totii in casa aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga somnifer

| NoisyLight a răspuns:

E nasol. Bunica ta face vrăji voodoo. O să folosească mucul de la candelă la un ritual și o să muriți săraci.