| anonim_4396 a întrebat:

Satanisti astia moderni si ei sarbatoresc craciunul? si dracu naste copii pe 25, toata lumea naste atunci e plin maternitatea in cer cu noi nascuti pe 25

24 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Satanistii moderni nu cred in Satan.
Imi pare mie, sau ai o oarecare ura pentru satanistii moderni?

| anonim_4396 explică (pentru XxXBlackVampireXxX):

Termina pls cu ipocrizia asta de satanisti moderni, cei porcaria asta hai sa numim si crimele, violurile, sacificile voastre facute cu noi nascuti moderni, hai sa declaram maine totul modern asta e o porcarie modern

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca satanistii-moderni au facut crime, violuri, sacrificii etc, poate satanistii-traditinonali.
Dar cu ce te deranjeaza satanismul modern, fiecare aren libertatea de asi alege religie. happy

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca satanistii-moderni au facut crime, violuri, sacrificii etc, poate satanistii-traditinonali.
Dar cu ce te deranjeaza satanismul modern? fiecare are libertatea de asi alege religia. happy

| anonim_4396 explică (pentru XxXBlackVampireXxX):

Ma deranjeaza ca va dati atei asta ma deranjeaza dativa ce sunteti de acord? sunt de acord fiecare sa creada in ce vrea da nu sa faca sacrifici umane

| Vladuthz a răspuns:

Bai tata din cate stiam eu satanistii moderni nu cred nici in dumnezeu si nici in satan, el considera astea 2 lucruri doar niste simboluri si atat, mai documenteaza-te inainte sa postezi tampenii ca astea.

| anonim_4396 explică (pentru Vladuthz):

Nu cred pe naiba vezi si tu documentare cu sacrifici umane facute de satanisti

| Vladuthz a răspuns (pentru anonim_4396):

Satanisti tata, dar nu satanisti MODERNI, intre satanism si satanism modern este o diferenta, de aia este si cuvantul modern pus in joc. Tu vorbesti despre satanismul simplu, eu iti vorbesc despre satanismul modern care e total diferit.

| anonim_4396 explică (pentru Vladuthz):

E tot satanism e, au vazut ce porunci aveti pline de ura care promoveaza ura asta e modernitinate?

| EvangelineDS a răspuns (pentru anonim_4396):

I d i o t mai esti documenteazate despre tipurile de satanism inainte sa vorbesti www.bisericasatanista.org

| anonim_4396 explică (pentru EvangelineDS):

Tu ce omori prin cimitire purici pisici mele?

| EvangelineDS a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce legatura are asta cu subiectu'? satanismul nu implica sacrificii [mai ales satanismul modern ]

| anonim_4396 explică (pentru EvangelineDS):

Are ca satanisti se dau atei

| EvangelineDS a răspuns (pentru anonim_4396):

Satanistii moderni nu cred nici in dumnezeu sau in satana ...pentru.ei sunt dor niste simboluri

| anonim_4396 explică (pentru EvangelineDS):

Si tu esti de aia?

| EvangelineDS a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce?

| anonim_4396 explică (pentru EvangelineDS):

De curiozitate

| EvangelineDS a răspuns (pentru anonim_4396):

Da sunt

| anonim_4396 explică (pentru EvangelineDS):

Satanista moderna?

| DorelSudoru a răspuns:

"Sarbatorile" lor erau parca propia zi de nastere si inca ceva...pff te-ai saturat de crestini ah

| anonim_4396 explică (pentru DorelSudoru):

M-am saturat de satansti moderni tarfe cu 2 fete

| fulgerul a răspuns:

Ma,dar care sunt definitiile, pentru. un satanist clasic si unul modern? Unul fumeaza tigari fara filtru si le aprinde cu amnarul si ala modern, tigari de foi si i le aprinde vreo tarfa goala? Unu bea tuica si altu bea gin? Care-i diferenta? Sau pe amandoi ii uneste dragostea pentru satan si ura pentru. D-zeu?

| anonim_4396 explică (pentru fulgerul):

I uneste ura fata de religie asta i uneste, tarfe cu 2 fete satansti asta moderni

| fulgerul a răspuns (pentru anonim_4396):

Ateu321,acum venii de la mosie si ce vaz? Raspuns gresit! Si un crestin si un satanist au religie! Unul crede in ceeace nu crede oponentul! Nu mai stiu f. bine, insa te asigur ca in 1990 in Reghin,Tg. Mures, nu vedeai satanist, fara cruci de inox puse invers la gat.Concluzia mea este ca fiecare isi duce crucea asa cum vrea! Insa atentie mare,diferenta dintre un satanist de conjunctura si unul real,este f. mare.Una e sa asculti Mega deth,non-stop si alta e sacrificare, inchinare, preaslavire satanului.