| unprietenaproape a întrebat:

Scrie in biblie sau scripturi descpre razboiul religiilor. spuneti mi tot ce stiti sau gasiti pe net

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tu in biblie nu ai gasit? ia de acolo fiindca e istorie pura.mie imi ia mult timp acuma sa-ti arat totul.iti dai sama cata informatie e?

| Userrr a răspuns:

Dupa parerea mea, strict parerea mea, asta este o prostie.Ficare ar trebui sa ramana cu Dumnezeul/Dumnezeii lui.
Dar daca esti atat de interesat/a, vei gasi o gramada de subiecte de genul asta pe google.