| taximetristul a întrebat:

Se poate sa nu existe schizofrenie si epilepsie, acei bolnavi sa fie de fapt posedati de diavol?

Răspuns Câştigător
| Zenit313 a răspuns:

Nu,pentru ca nu exista Bau-Bau! happy

12 răspunsuri:
| William a răspuns:

Nu cred ca sunt posedati de diavol, cred ca platesc pentru pacatele parintilor lor. Cunosc un copil ai carui parinti si bunici in tinerete au dus o viata plina de pacate iar copilul are o boala grava si aproape ca nu poate sa mearga, s-ar putea sa nu se vindece niciodata.

| M?d?0611 a răspuns:

Nu. Daca nu exista suflet, nu exista obiectul posedarii laughing

| Narfundo a răspuns:

Aici ai nimerit-o amice.Continua cu regulile satanistilor.In curand le vei avea si tu pe toate.Mai intai incepi cu cele normale "curvari, homosexuali, criminali in serie, sectant, posedat de diavol.PA

| ManStrong a răspuns:

Nu sint posedati fii pe pace.Dar ce ar mai face exorcistii prin manastiri si biserici?

| Calininio a răspuns:

Nu, se poate doar ca voi sa fiti spalati pe creier

| yanira4u a răspuns:

Deci esti pe bune cu intrebare asta?

| taximetristul explică (pentru yanira4u):

Da e pe bune! Nu ai vazut nici un film despre exorcizare?

| yanira4u a răspuns (pentru taximetristul):

Ba da am vazut filme despre asta. tocmai sun filme. cum poti sa crezi ca aceste boli ar fi posedari. nici macar nu cunosti dar vorbesti in schimb aiurea.

| taximetristul explică (pentru yanira4u):

Nu cunosc, tocmai de aceea am intrebat! Daca stiam nu mai intrebam. Treci in pat, vad ca ti-e somn.

| yanira4u a răspuns (pentru taximetristul):

Ti.e ar trebui sa iti fie somn.

| ionupo a răspuns:

Ai mai jos un site cu informatii despre Epilepsie.

http://www.topmedica.ro/blog/category/epilepsie/.

Poti pune intrebari chiar pe site iar medicul iti va raspunde in scurt timp. Succes :)

| Justme1000 a răspuns:

Da se poate! Eu una cred ca in spatele fiecarei boli este un duh de boala.Cunosc marturii ale oamenilor care au fost vindecati chiar si de cancer.Totul se face prin credinta!happy Pentru multi pare absurd, dar fiecare alegem in ce sa credem.Eu cred pentru ca am auzit multe marturii.