| sir sanjei a întrebat:

SEXGATE ÎN SUTANĂ: Episcopul „Dunării de Jos", Casian Gălățeanul, intră în topul desfrânaților BOR. „Și-a cumpărat cameră de spionaj și a filmat..."

Sursa b1.ro

Oare cati popi homosexuali sunt in B.O.R?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Homosexualitatea nu este ceva anormal

| xerxes1 a răspuns:

Oare cum se comporta cu cei care se spovedesc de" pacatul sodomiei"?
Cred ca le vine apa in gura si au privirea mai galesa.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Păi din ăștia sunt tot înainte, mereu au fost, dar măcar nu-și duc sămânța mai departe. Nici aici nici dincolo, că degeaba sunt ei în slujba oamenilor dacă nu sunt și în slujba lui Dumnezeu. Sincer mie mi s-ar părea mai ok să se culce cu o femeie, dar nu le înțeleg mentalitatea unor astfel de oameni deja înaintați în vârstă.