| anonim_4396 a întrebat:

Si totusi, daca exista Dumnezeu si Iisus Hristos este Fiul lui Dumnezeu?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă şi cu Parcă se plimbau pe-o barcă. Şi dacă Dacă nu era, Parcă parcă se-neca.

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Nu ti-a cerut nimeni parerea in special. Poti sa te abtii de la astfel de afirmatii si poate si de la intrebarile mele.Ai o bulina rosie cu sistem de alertalaughing

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă nu vrei să ţi se răspundă, nu mai întreba!

| doctorandus a răspuns:

Scriitorii Bibliei au avut toate metehnele omenesti, asa ca nu se poate pune prea multa baza pe cuvantul lor.

| sublime89 a răspuns:

Si totusi, daca exista vampiri si varcolaci? Chiar ar fi cazul sa ne luam niste masuri de precautie.

| DarkAndDreary a răspuns (pentru sublime89):

Corect. Trebuie sa-mi fac niste tepuse si sa pun usturoi la usa.

| Deaad a răspuns:

M-ar lasa rece ca si treaba cu masonii.
Nu vreau sa imi inchin viata unui dumnezeu.Fiind inexistent, e si mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu spui DACA.io spun ca ESTE.

| DarkAndDreary a răspuns:

Dar daca exista Allah si Muhammad este profetul lui?
La asta te-ai gandit?

| petriinna a răspuns:

Atunci o sa facem cunostinta