| Dina2306 a întrebat:

Stiu un tip de vreo, evanghelic care nu iese pe afara decat in jurul blocului prin parc dar sub nici o forma intr-un bar, teresa etc etc., zicand ca este din cauza religiei si a parintiilor care nu ii permit astfel de lucruri. De ce?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| traiescdeciexist a răspuns:

Din cauza parintilor care i-au bagat pe gat chestia asta cu religia.

| Dina2306 explică (pentru traiescdeciexist):

Si eu ce pot sa fac?

| traiescdeciexist a răspuns (pentru Dina2306):

In primul rand nu te schimba pe tine pentru nimeni si nimic. Si daca el e asa accepta si mergi mai departe asta e.

| robroy a răspuns:

Iti zic eu, din cauza parintilor