| Dorugar a întrebat:

Tinand cont de faptul ca Satana este Tatal Minciunii si prin urmare pe satanisti ii recunoastem prin faptul ca sunt niste mincinosi certati cu adevarul, cum sunt atunci pocaitii care fug de adevar si propovaduiesc minciuna precum ca Isus este singurul mantuitor, cand insusi Dumnezeu in Isaia 43 12 spune CLAR ca El este singurul mantuitor?
1 Sunt pocaitii mincinosi niste satanisti?
2 Sau minte Dumnezeu cand face aceasta afirmatie?

8 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

ISUS este Calea, Adevarul si Viata!
Cine nu are pe Isus nu Il are nici pe Tatal! Deci tu ar trebui sa te verifici pentru ca spune Biblia ca cei care nu recunosc divinitatea lui Isus sunt ai satanei, antiHristi.

| Dorugar explică (pentru EmaS):

Ma analafabet-o, ce dracu ai de nu intelegi intrebarile?
Tu nu vezi ca iarasi bati campii si "scoti din Biblie" afirmatii care nu au nicio legatura cu intrebarea din titlu?
Daca tot esti analfabeta si nu esti capabil sa intelegi nimic, macar taci naibii din gura si nu-l mai fa pe TROLL-ul

| Inferno a răspuns:

Esti mai prost decat credeam. Cum indraznesti tu, un vierme mizerabil sa vorbesti despre logica, tu o creatura lipsita de ea. Nimeni nu te-ar fi jignit daca recunosteati problemele psihice pe care le aveti, dar acum ies singure la vedere.
Sunteti bun sa ingrasati pamantul, dar mai mult nu.

| Dorugar explică:

Nici tu nu ai inteles intrebarea?
Ce dracu ai?
O fi prea grea si nu stii sa raspunzi, sau esti lobotomizat si nu te mai duce bibilica!
Ramai strict la intrebare sau taci baibi din gura, ca nu am nevoie de Trolli care sa ma frece!

Răspuns utilizator avertizat
| Dorugar explică (pentru the2k):

Poi era bine si chiar suficient daca raspundeau cu un 1 sau cu un 2!
Dar la nivelul lor de inteligenta si asta e prea mult pentru ei!

| Allrc24Orthodox a răspuns:

Amice tu nu vezi ca ataci biblia cu citate din Biblie? daca cineva ar vrea sa ascunda cv crei ca ar mai publica acel ceva? e chiar atat de greu?
ps: limbajul tau denota o cultura extraordinara.

| Dorugar explică (pentru Allrc24Orthodox):

Poate asa pare, dar nu este chiar asa!
Eu atac de fapt crestinismul cu versete din Biblie, si asta nu este greu de facut tinand cont de faptul ca Biblia este de fapt o scriptura a unei alte religii (in spetza cea mozaica) iar crestinii si-au insusit-o fara sa cenzureze unele versete care ii contrazice!
ps Multumesc pentru apreciere, dar nu este chiar asa!