| WholeWorldTeam a întrebat:

Tocmai am gasit pe net asta : http://a1.ro/......izica.html Cum comentati?

7 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

In afara faptului ca pop-ul e ultimul gen de muzica, ascultat majoritar de inculti, este si o idee penibila.

| RAY a răspuns:

Decat pupat de moaste si stat la coada la fasole cred ca e mult mai bine

| robijam a răspuns (pentru RAY):

Adevarat, mai bine decat sa te duci in juru' la biserica in genunchi ca sa pupi niste oase si sa stai la sarmale pana ametesti. Sau sa sari in marea inghetata apoi sa faci pneumonie...

| Danaberciu a răspuns (pentru RAY):

Măcar taci, vorbești tâmpenii! Dămi pa ' că m-am săturat de altâta nesimțire!

| Danaberciu a răspuns (pentru RAY):

Aiureli!

| Mădă0611 a răspuns:

"Sanderson Jones este un comediant".
Sunt n moduri in care poti face misto de hipnotizati, asta e unul din ele.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesant si tot una patetic...adica acesta e un fel de-a spune ca s-a deschis o comunitate pentru ateii, dar ceia ce nu-mi place e ca "preotu" aceiasi poveste, face bani pe mana enoriasilor.