| Fancyuiop a întrebat:

Tre sa ma spovedesc si am cv pe suflet. Am facut pacatul malahiei ...sa i spun preotului, dar ma tem ca ma va certa ori imi va da aghiasma mare. Datimi un sfat

Răspuns Câştigător
| Chimied a răspuns:

Nuu, nu te va certa laughing Din contra se va bucura ca vrei sa scapi de aceasta patima. Posibil sa-ti dea Sangele si Trupul Mantuitorului, nu prea cred ca-ti va da aghisma mare din atata lucru.

5 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Citeste Evanghelia si nu mai fa prostii, lasa popa ca nu stii cine l-a sfintit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partial este scuzabil sa stii. Probabil esti la varsta la care urla hormonii in tine si ai acumulat tensiune sexuala. Vezi ca odata ce ai inceput cam greu te mai lasi. N-o mai fa inca odata! Cel mai corect ar fi sa-i spui preotului si sa-ti iei pretena. FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu cumva sa te duci la el, sigur te va exorciza sau te va ineca in cazanul cu aghiasma!

Cel mai bun remediu : Pupa moaste!

| Cσcσ a răspuns:

Orice ar insemna si asta, trebuie sa-i spui, ca doar de aia te duci sa te spovedesti.

| Misfits a răspuns:

laughing)))))))
fai in continuare ca nu i nici un pacat.