| Iulian_Gabor_1980 a întrebat:

Trebuie sa ne straduim cu rugaciuni si cu fapte bune sa evitam raul numai asa putem dobandi viata vesnica

18 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Aşa şi? Doar nu vrei să te luăm în serios.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Si intrebarea ta este?
De ce nu folosesti semnele de punctuatie? Ai face textul mult mai usor de citit.

| Duucu a răspuns:

Gol Steaua!

| Duucu a răspuns:

Dinamovistu,huoo!

| Mădă0611 a răspuns (pentru Duucu):

- Domnule Becali, treziti-va, e 6.
- Ce? Ne-au mai dat unul?
laughing

| Duucu a răspuns (pentru Mădă0611):

Sa zicem... :]] Dar totusi a fost 5, nu 6

| Mădă0611 a răspuns (pentru Duucu):

N-ai inteles bancul straight face

| Duucu a răspuns (pentru Mădă0611):

L-am inteles oh go on Inca foarte bine, doar ca am fost ironic.

| LetsPutASmileOnYourFace a răspuns:

Cine a spus că vrea să trăiască veşnic? Și care este întrebarea?

| M25M a răspuns:

Bun foarte subilm si profund, insa intrebarea?

| Indestructible a răspuns:

Cui îi trebuie viață veșnică?

Răspuns utilizator avertizat
| Indestructible a răspuns (pentru GalinaBlanca):

Mă piș pe dumnezeul tău inexistent și pe viața veșnică. Sunt pe deplin împăcată știind că nu voi trăi veșnic. Nu consider că viața veșnică este o necesitate. Iar dacă gizăz există, tot voi trăi veșnic. Probabil în iad, dar cui îi pasă?

Răspuns utilizator avertizat
| Qinz a răspuns:

Trebuie sa te pocaiesti...

| OmulĂla a răspuns:

I can't see the question.

| Curiosity a răspuns:

Trebuie sa va straduiti, pentru a ajunge in stadiul de a putea percepe cu adevarat ce se intampla cu omenirea.
Din cate vad eu, ai mult de munca. Deci, nu mai pierde timpul expunand tampenii pe site.
Fa o fapta buna! Adica, roaga-te in liniste acasa la tine, si lasa omenirea sa aleaga calea ei.

| Iulian_Gabor_1980 explică:

Se zice ca faptele bune trebuie sa depaseasca pe cele rele