| Eternitas a întrebat:

Tu de câte ori te duci la biserică?

Răspuns Câştigător
| iiFlower a răspuns:

Mi-e frica sa recunosc, dar marturisesc adevarul : o data la Inviere, de Pasti si poate inca o data.in timpul anului. Stiu ca nu e logic,stiu,insa am frica de Dumnezeu, cred cu tarie in El, ma rog Lui si vad ca ma asculta si ca-mi indeplineste multe dorinte. happy

14 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu am mai intrat in Biserica de la 12 ani.

| ramona30 a răspuns:

Oho pai e atat de mult timp de atunci, cred ca pe la 7-8 ani. Cand am descoperit ca nu exista mos craciun am realizat ca nici dumnezeu sau isus nu exista.

| Bogdanux a răspuns:

N-am mai mers la biserica de cel putin 5 ani.

| VladimirPutin a răspuns:

De 0 ori

| alabalaportocala2011 a răspuns:

Anterior lui 1989 mergeam ceva mai des.
Adică cam o dată sau de două ori pe an, în principal la slujba de paște.
Acum dau slujba de paște, la televizor și alte slujbe și ajung și mai rar, pe la biserici.

Și de ce m-aș duce, pe la biserică?
Preoții ăia, sunt cu mult mai păcătoși decât mine!

| Annie2498 a răspuns:

Odata pe saptamana. Duminicalove struck

| DEBrown a răspuns:

De n-1 ori

| niku93 a răspuns:

De n-2 ori

| Thunder a răspuns:

Nu simt nevoia sa ma duc la biserica sa ascult si sa fiu atins de niste spurcati.

| DiamondEyes a răspuns:

De doua ori pe an.

| aLL3xandra97 a răspuns:

De cate ori simt nevoia!

| AceOfSpades a răspuns:

De obicei mergeam decat la Inviere, dar nu prea mai am chef sa merg. Deci deloc.

| XxRalucaXx a răspuns:

Acum incerc sa merg mai des la biserica

| uaua a răspuns:

Cam de 3 ori pe luna. Biserica Baptista Emanuel Bucuresti mi-e ca o familie. Ma bucur intodeauna cand ajung sa ma inchin lui Dumnezeu.