| Inferno a întrebat:

Unde au disparut crestinii de la categoria religie?

29 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

De ce, le simti lipsa?!

| Inferno explică (pentru EmaS):

Da

| EmaS a răspuns (pentru Inferno):

Of, ce mult ma bucur. Ce v-ati face fara noi? Pacat ca nu vom fi si in eternitate impreuna!sad

| 4b a răspuns (pentru EmaS):

laughingsi pofta buna...

| dragos9234 a răspuns (pentru EmaS):

Nici nu stii cata dreptate ai.

| EmaS a răspuns (pentru dragos9234):

Adica?

| dragos9234 a răspuns (pentru EmaS):

Nu vom fi o eternitate impreuna pentru ca nu exista rai sau altceva care sa ne permita sa traim astfel.

| EmaS a răspuns (pentru dragos9234):

He.He. Asa crezi tu, insa vei avea o mareeeee surpriza!

| dragos9234 a răspuns (pentru EmaS):

Hi,hi.Asa crezi tu dar din pacate nu ne vom putea intalni pentru a-ti demonstra ca nu este asa.

| EmaS a răspuns (pentru dragos9234):

Bine, tu pierzi!

| Thunderstruck a răspuns (pentru EmaS):

Sa stii ca zambeam cand am vazut intrebarea si citeam primele raspunsuri, dar cand am vazut ca si la o intrebare prieteneasca tu ameninti pe cineva cu iadul mi s-a dus tot zambetul.

| EmaS a răspuns (pentru Thunderstruck):

Incercam sa glumesc, atata tot.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru EmaS):

Wow.Cum de poti fi asa convinsa de un lucru ce nu a fost dovedit a fi posibil?
Cum poti reactiona intr-un mod atat de simplu, atat de mediocru?

| Thunderstruck a răspuns (pentru EmaS):

A fost putin cam sadica gluma.

| EmaS a răspuns (pentru Thunderstruck):

Ei, astepti si tu prea mult de la un biet muritor.

| EmaS a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Sunt convinsa suta la suta de existenta raiului si a iadului.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru EmaS):

Problema cu voi crestinii este ca sunteti siguri mereu pe voi, in cazul stiintei, ei bine, exista multe teorii si analize fundamentale ce pot duce la un anumit adevar odata ce tehnologia evolueaza.
Religia ce face:stagneaza.

| TrentonChase a răspuns (pentru EmaS):

Oare au conexiune la net in Iad?

| EmaS a răspuns (pentru TrentonChase):

laughing Ai vrea tu!

| Urzi23 a răspuns:

Bre Inferno mai avem si noi treaba, ca sa moara de necaz ateii rolling on the floor mai mergem si pe la Sf Biserica la Slujba si trecem la pupat icoane si la batut matanii, Tu ce crezi ca noi ardem gazul de pomana ca ateii, sa stam legati cu lantul de calculator.Pe vremuri erau pe aici atei mai de isprava, scuze am vrut sa scriu mai de Doamne ajuta, dar vad ca au disparut, probabil le-a venit mintea la cap si au devenit Crestini. Deci cu niste,,,,,,, ce sa facem ca va dati singuri cu stg in dr deci nu prea meritati deranjul.

| shadovv a răspuns:

Nu stiu daca a fost vreodata unul acolo.

| costis a răspuns:

Te-am lasat pe tine planton.

| Roses a răspuns:

Stiam eu ca la un moment dat, veti avea nevoie de noi laughing

| 4b a răspuns:

Apa mah Inferno, lumea mai are si alte chestii de facutwinking
La citirea catalogului, tata lumea-i prezenta, nu-i stresbig grin

| epurel a răspuns:

La biserică.

| Mădă0611 a răspuns:

Poate sunt la stiinta si filosofie thinking laughing

| AlexeHellsing a răspuns:

Aici sunt...

| GRs a răspuns:

La biserca probail.

| TheBlackAng3l a răspuns:

Zilnic cred ca dispar mai multi si asta din cauza preotilor din ziua de azi care sunt niste sarlatani, niste nesimtit si imporcriti (nu toti, dar foarte multi din pacate)
sunt un exemplu negativ pentru oameni si fura pe fata iar pe langa asta, nu baga un deget, ci toata mana