| Inferno a întrebat:

Vi s-au intamplat vreodata lucruri inexplixabile? Lucruri care vau facut vreodata sa va ganditi daca nu cumva exista iadul? Daca nu cumva exista Dumnezeu?
Dar spuneti lucruri adevarat, nu incepeti sa fabulati.

9 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu, trebuia?

Răspuns utilizator avertizat
| sandra2012 a răspuns:

Nu trebuie sa-mi se intample nimic nici rau nici bun ca sa cred ca exista raiul, iadul si Dumnezeu. Pur si simplu...cred

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Da,de 2 ori, dacă îți voi povesti mă va apuca plânsul și nu vreau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce trebuie sa exista o creatura supranaturala asa prosti suntem avem nevoie mereu sa fim sclavi unei fine jalnica specia umana / exista iadul cand nu ai banii pe pamant

| RoseQueen a răspuns:

Bineinteles.La urma urmei cred ca tuturor ni se intampla, dar nu toti suntem atenti.Este greu de explicat in cuvinte caci inexplicabilul il simte doar inima, creierul neputandu-l analiza. Dupa mine inexplicabilul este ceea ce simtim puternic si des, dar nu-i putem gasi o explicatie logica plauzibila.
P.S. Sunt impresionata de intrebarile pe care le pui, ai putea te rog sa-mi spui cati ani ai?

| Rmnk97 a răspuns:

Da. Si mie mi s-au intamplat lucruri care sa ma puna pe ganduri. Din pacate cuvintele nu sunt suficiente sa exprime sau macar sa spuna, sa povesteasca aceste lucruri...