| Vladthanks4help a întrebat:

Vi se pare normal ca profesorul meu de religie sa imi ceara caietul din cauza faptului ca dansul preda interdisciplinar? El mi-a spus ca ar trebui sa il vada decat persoanele apropiate. Pareri?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pai daca profesorul n-are dreptul atunci cam cine ai vrea sa te verifice? Ministrul, personal?

| Fatamuntilor a răspuns:

Care caiet?
Albumul de amintiri? In cazul asta are dreptate! Doar persoanele apropiate il poate vedea!
Daca e vorba de caietul al carui discipina o preda, va trebui sa il arati (face parte din persoanele apropiate, e profesor)
Dar daca nu ti-ai facut teme, ai toate motivele sa nu il arati!

| Iliotropion a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Intrebarea nu e clara pentru ca la religie nu se mai acorda calificative.