| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa vorbesc cu un ateu/agnostic despre credinta mea, pe privat! Este cineva care se pricepe bine de tot la religie? Nu vreau sa stie pe de rost Biblia, ca nu ma intereseaza. De asemenea, sa gandeasca deschis din toate punctele de vedere.

15 răspunsuri:
| seagate a răspuns:

"Nu vreau sa stie pe de rost Biblia."

Atei care sa stie Biblia pe de rost? rolling on the floor
Pe ce lume traiesti?

| MaicutaMaui a răspuns (pentru seagate):

In ce pestera traiesti? De n-ai intalnit atei care stiu Biblia pe de rost.

| DarkRoses a răspuns:

Sunt mai satanista de felul meu, daca vrei, vorbesti cu minewinkinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga,sant tilipleasca.kyro este fisiorul meu.am intrat din greseala pi contul lui.deci esti dispusa sa discuti dispri si vrai tu cu un tilipleasca ortodox?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce intelegi prin "din toate punctele de vedere"? Enumerale pe cele mai relevante.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebarea mea initiala, ca raspuns la ce solicitai, avea drept scop sa ma edific cu ce intentii ai postat.Acum sunt aproape convins ca ai urmarit fie sa te distrezi fie sa "agati" ceva.

| iKronstadt a răspuns:

Ți-aș da ID-ul de mess, dar este pe cale să dispară, pe bune. Nu prea le mai văd rostul. Telefonul și adresa mea sunt lucruri pe care le găsești pe TPUwinking

| MaicutaMaui a răspuns (pentru iKronstadt):

Deci nu sunt singura care este de moda veche laughing

| iKronstadt a răspuns (pentru MaicutaMaui):

Cu siguranță, NU! happy

| richarddawkins a răspuns:

Am impresia ca suferi de tulburare de personalitate fara suparare

| MaicutaMaui a răspuns (pentru richarddawkins):

De ce?

| richarddawkins a răspuns (pentru MaicutaMaui):

Ai multe nikurii, pui intrebari stupide

| MaicutaMaui a răspuns (pentru richarddawkins):

Daca dadeai un click pe profilul meu, vedeai ca este alt cont si asta e al patrulea. Sunt intrebari stupide pentru tine. Personalitate dubla n-am, asta ai zis-o doar sa te afli in treaba. Rad de orice mi se pare amuzant, why so serious happy

| richarddawkins a răspuns (pentru MaicutaMaui):

Avatarul tau banuiesc ca e fake

| Ferenin a răspuns:

Putem vorghi amandoi, chiar daca eu sant ortodox.pot fasi abstractii di relijia me si sa discutam dispri si vrai tu fara nisi o problema.am fost si ateu, sant si ortodox, ma bucur di toai cuseririli stiintii, si conosc multi credinti, fiindca am fost dornic sai inteleg si pi altii, ca sai pot acsepta.gandesc dischis, sant distul di pacatos da nu exajerat fiindca imi respect familia, casnisia si patul conjugal.{asta e rau}?