| bikesports2 a întrebat:

Am 17 ani și am observat azi in gura pe partea stângă a obrazului un fel de coș rosu, ce poate fi? Mă sperii, e grav? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alex495 a răspuns:

Nu i nicio problema. Iti trece in cateva zile. Mie imi apar de ex in spate unde am o masea de minte care creste si mai sangereaza uneori si apare un cos. E mare cosul cum e? La mine are dimensiunea unui cos normal de pe fata. Daca e mai mare sa nu ai herpes. Ala apare in toata gura nu numai pe limba sau buza

| bikesports2 explică (pentru alex495):

E că un coș normal, nu e dureros nimic...

1 răspuns: