| Tawekondo_Florinel_1997 a întrebat:

Am 34 de ani si in urma unei cazaturi m-am lovit la cap si am avut dubla-fractura de mandibula in urma careia am ramas fara miros, uneori simt mirosuri cum ar fi de usturoi sau fumul de masina. Este spre bine sau raman fara miros deloc?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cel mai indicat ar fi sa ceri sfatul medicului.un mic control si poate se va rezolva.
O zi frumoasa sa aihappy

| Asasinnnn a răspuns:

Simti acele mirosuri deoarece sunt puternice, sper sa iti revi, multa sanatate!

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Stii ca singurul raspuns, din pacate ti-l poate da medicul...

Nu?